Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Наказом Державної фіскальної служби України від 20 січня 2015 року №152-о призначено в порядку переведення Семиза Миколу Івановича на посаду першого заступника начальника Кам’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області. На Семиза М.І. покладено виконання обов’язків начальника Кам’янської об’єднаної державної Головного управління ДФС у Черкаській області. Семиза М.І. визначено повноважним представником для вчинення дій щодо реєстрації юридичної особи Кам’янської об’єднаної ДПІ Головного управління ДФС у Черкаській області.

Семиз Микола Іванович працює в органах державної податкової служби та Міндоходів у 1998-2011рр., 2003-2005рр., 2008-2012рр., 2013 – по теп. час, у т.ч. на керівних посадах. Зокрема на Черкащині обіймав посади заступника начальника інспекції Кам'янської МДПІ - начальника Чигиринського відділення, заступника начальника ДПІ у м.Черкасах.

Наказ підписав Голова Державної фіскальної служби України, голова комісії з реорганізації Міністерства доходів і зборів І.О.Білоус.

Також призначено полковника податкової міліції Клименка В’ячеслава Миколайовича начальником слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Черкаській області (наказ від 11.12.2014 №1861-о).

Клименко В.М. працює в органах податкової міліції Черкаської області з листопада 1996 року, у т.ч. у слідчому підрозділі податкової міліції – з вересня 1997 року; остання посада – начальник відділу кримінальних розслідувань слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Черкаській області.

Виконання обов’язків начальника оперативного управління ДПІ у м. Черкасах покладено Головного управління ДФС у Черкаській області на підполковника податкової міліції Кужима Олександра Івановича (наказ від 25.12.2014 № 4-о/пм).

Кужим О.І. працює в органах податкової міліції Черкаської області з жовтня 2002 року, останні посади – заступник начальника управління – начальник оперативного відділу оперативного управління боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями Черкаської митниці Міндоходів, начальник відділу протидії несплаті податків ризиковими суб’єктами господарської діяльності оперативного управління ДПІ у м. Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області.

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області