Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

ДПІ у Черкаському районі інформує платників податків, що з 1 січня 2015 року пенсії або щомісячне довічне грошове утримання, які платники податків отримують з Пенсійного фонду України чи з бюджету, у разі перевищення трьох мінімальних зарплат оподатковуватимуться. Така норма передбачена Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)», який ухвалено 28 грудня 2014 року.

Відповідно до закону, податок на доходи фізичних осіб сплачуватиметься лише з тієї частини суми, яка перевищує три мінімальні зарплати – на сьогодні це 3 тис.654 грн.

За статистикою ДФС, зазначена норма стосуватиметься лише 3,3 відс. пенсіонерів. Адже саме така їх кількість отримують пенсії вище вказаного розміру. До суми перевищення застосовуватиметься ставка податку на доходи фізичних осіб у розмірі 15 відс.

Нагадаємо, оподаткування пенсій було запроваджено у липні 2014 року. Тоді податок справлявся з тієї частини суми пенсії, яка перевищувала 10 тис. грн.

 

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області