Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Працівники фіскальної служби Черкащини взяли участь у флешмобі «Читаємо Симоненка», що відбувся 21 січня в центральній черкаській міській бібліотеки ім. Лесі Українки.

З уст працівників ГУ ДФС у Черкаській області пролунало близько 10 віршів відомого українського поета Василя Симоненка, що жив і працював у Черкасах. Учасники флешмобу і глядачі були приємно вражені тим, що вірші Симоненка, котрі були написані майже 60 років тому, залишаються актуальними і сьогодні. Так, вірші «Де зараз ви, кати мого народу..» та «Ти знаєш, що ти – людина?...» зазвучали не однократно, а «Лебеді материнства» були не тільки зачитані, а й проспівані.

«Таке враження, що це написано про нас, про наші думки, про сучасну Україну, про те, як народ ставиться до того, що відбувається в державі. Для мене і моїх колег декламування віршів стало дуже цікавим експериментом, після котрого залишилася маса приємних вражень», - зазначив головний державний інспектор відділу обслуговування платників податків ДПІ в Черкаському районі Денис Панченко.

У бібліотечній акції, приуроченій до відзначення 80-річчя з дня народження поета та оголошення поточного року роком Василя Симоненка, також взяли участь бібліотекарі та учні школи № 2 села Червона Слобода Черкаського району. Всього у флешмобі взяли участь близько 30 осіб.

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області