Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

За повідомленням управління правової роботи ГУ ДФС у Черкаській області за 2014 рік судові органи вирішили на користь фіскальної служби області 1480 справ на суму 491,763 мільйонів гривень. За результатами позивної роботи до бюджету надійшло 27,7 млн. гривень. Це на 38 відс. більше, ніж за 2013 рік.

Водночас на користь платників минулоріч було вирішено 327 справ. Такі результати претензійно-позовної роботи головного управління озвучила голова комісії з проведення реорганізації ГУ Міндоходів у Черкаській області, перший заступник начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Тетяна Проценко.

Звернувши увагу на те, що податкове законодавство ґрунтується на принципах невідворотності настання визначеної законом відповідальності у разі порушення норм законодавства, вона закликала підприємців і громадян звертатись до центрів обслуговування платників за отриманням безоплатної первинної правової допомоги і оперативно отримувати консультації щодо застосування податкового законодавства та законодавства щодо єдиного внеску.  

«З 1 січня набули чинності зміни до Податкового кодексу України і ми уже почали їх доводити до платників через засоби масової інформації, за допомогою громадських підприємницьких організацій. З 19 по 30 січня в області пройде низка кущових семінарів. У посиленому режимі працюватимуть виїзні бригади сервісу «Швидка допомога»», – зазначила Т.Проценко.

При цьому вона підкреслила, що не всі категорії платників охоплені роз’яснювальними заходами. Адже крім активного ведення власного бізнесу підприємці активно допомагають армії, переселенцям, сприяють відновленню нормального життя в зоні АТО. Для тих, хто не має можливості відвідувати семінари і не слідкує повсякчасно за новинами, голова комісії з проведення реорганізації головного управління нагадала про спеціальну послугу – розсилку роз’яснень (за запитами за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) на особисті електронні скриньки платників. Поставити питання і одразу отримати відповідь також можна звернувшись до рубрики «Податковий радник» інтернет порталу «Про Все» та «Он-лайн консультація» Черкаського інформаційно – ділового порталу. За номером телефону 33-91-34 можна отримати правову допомогу та консультацію спеціалістів ДФС.

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області