Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Оперативні співробітниками головного управління ДФС у Черкаській області в рамках проведення операції «Акциз» викрили жителя смт. Чорнобай, котрий майже рік незаконно виготовляв та реалізовував фальсифікований спирт та лікеро-горілчані напої.

В ході перевірки було встановлено, що громадянин у власному домоволодінні облаштував підпільне виробництво спирту, використовуючи спеціальне устаткування – саморобну ректифікаційну колону, яка за технічними можливостями могла виготовляти 24 літри спирту за добу. Отриманий у такий спосіб спирт в подальшому розводився водою з додаванням різних інгредієнтів для покращення смакових якостей та барвників для зміни кольору. Готова водно-спиртова суміш під виглядом горілки та коньяку збувалася жителям Чорнобаївсього, Золотоніського та Драбівського районів.

В результаті проведених обшуків домоволодіння, гаражного приміщення та транспортного засобу, які використовувались для виготовлення, зберігання, транспортування фальсифікованих спирту і алкогольних напоїв, було вилучено саморобне обладнання для підпільного виготовлення спирту, пластикові ємності, насос, лійки, кружки-мірники, спиртометр, пляшки з прозорою рідиною з характерним запахом спирту ємністю 320 літрів орієнтовною вартістю 22 тис. грн. Загалом у вилучено товарно-матеріальних цінностей на 137 тис. грн.  

За матеріалами оперативних співробітників слідчим управлінням фінансових розслідувань ДФС у Черкаській області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).  

Наразі триває досудове розслідування.

 

ДПІ у Черкаському районі ГУ 

Міндоходів у Черкаській області