Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

За 11 місяців 2014 року в Черкаському районі, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, зросла сума надходжень до місцевих бюджетів.

За січень – листопад 2014 року в Черкаському районі до місцевих бюджетів надійшло 90,88 млн грн, що на 3 млн грн більше ніж за аналогічний період минулого року, - повідомив перший заступник начальника Державної податкової інспекції у Черкаському районі Юрій Кучеренко.

Найбільші надходження з податку на доходи фізичних осіб. За одинадцять місяців 2014 року до місцевого бюджету надійшло 58,6 млн грн. Друге місце по надходженням до місцевого бюджету посідає плата за землю, наразі за січень – листопад мобілізовано 13,8 мільйонів гривень.  

Також, на 1,6 млн грн (темп росту проти 2013 року становить 123,8 відсотки) збільшилася сплата єдиного податку в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і становить 8,28 мільйонів гривень  

ДПІ у Черкаському районі нагадує платникам податків, що від надходжень до місцевого бюджету залежить добробут кожного жителя району.  

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області