Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У вихідні невідомі особи від імені керівників державних податкових інспекцій по телефону вимагали значні суми у черкаських підприємців. Працівникам ГУ ДФС у регіоні вдалось оперативно попередити злочин та встановити, що телефонний дзвінок було зроблено з інших областей. За даними фактами ГУ ДФС у Черкаській області проводить перевірку.

Нагадуємо, останнім часом на території області активізувались шахраї, які від імені керівників державних податкових інспекцій під різними приводами («на АТО», «на ревізію» та ін.) вимагають у підприємців чималі гроші.

У зв’язку з цим минулого тижня у засобах масової інформацію та через громадські організації оприлюднено заяву начальника Головного управління ДФС у Черкаській області Володимира Коломійця.  

Просимо підприємців бути пильними і зваженими та не піддаватись на провокації. А у разі надходження такого роду дзвінків від імені керівників державних податкових інспекцій або працівників головного управління з метою збору на будь-які цілі та висування інших незаконних вимог підприємцям слід одразу повідомляти про це за номером телефону довіри головного управління ДФС у Черкаській області 33-91-81, або за номером гарячої лінії головного управління ДФС у Черкаській області 33-91-34. Кожен такий абонент оперативно отримає кваліфіковану консультацію та допомогу.  

ГУ ДФС у Черкаській області також звертається до громадських організацій з проханням оперативно повідомляти про випадки порушення прав та законних інтересів платників для негайного реагування.  

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області