Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

За 11 міс. цього року Черкаська область спрямувала до бюджетів усіх рівнів 4,7 млрд. гривень податків і зборів – на 306,3 млн.грн. більше ніж торік за відповідний період. У тому числі до загального фонду державного бюджету – 2,6 млрд.грн., місцевих – 2,1 млрд. грн. Також надійшло 3,3 млрд. гривень єдиного соціального внеску. А на потреби Збройних Сил України черкащани сплатили 42 млн.грн. військового збору. Такі цифри озвучив начальник Головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць.

Він повідомив, що за весь рік очікується збір 5,1 млрд.грн. податків і зборів, що на 285 млн.грн. більше, ніж за 2013 рік. Так, річна сума податків, яку отримають місцеві бюджети області, становить 2,3 млрд.грн. Розписи місцевих рад будуть виконані не нижче 102,2 відсотків. Темп до 2013 року – 103,7 відсотка. До загального фонду Держбюджету за рік очікується 2,8 млрд.грн. платежів.

«Я дякую платникам, які сумлінно сплачують податки і тим самим забезпечують стабільність бюджету регіону, всіляко сприяють вирішенню найважливіших соціальних питань та посилюють економічну безпеку нашої країни», – зазначив В.Коломієць.

Він наголосив, що робота головного управління спрямована на постійне покращення якості послуг платникам, розвиток ініціативних діючих в області та запровадження нових корисних сервісів. Наразі у посиленому режимі працюють бригади «Швидкої допомоги» фіскальної служби (за 11 місяців обслуговано за місцем роботи та проживання 16107 громадян). В он-лайновому режимі щоденно надаються консультації платникам та направляються роз’яснення й тематичні підбірки питань-відповідей за запитами платників на їхні електронні скриньки (охоплено понад 1 тис. платників).  

Крім того в області широко запроваджено надання безоплатної первинної правової допомоги у місцевих ЦОП та за номером спеціальної гарячої лінії з оперативного вирішення проблемних питань громадян і бізнесу та надання правової допомоги за номером 33-91-34. Працює програма «Зворотній зв’язок», тривають опитування громадської думки та збір пропозицій по покращенню роботи фіскальників.  

«Все це ми робимо, керуючись запитами платників та громади. Вказані ініціативи – це адекватна відповідь сумлінним платникам, які незважаючи на труднощі і негаразди сьогодення дуже відповідально ставляться до сплати податків. Наразі ми готуємо і будемо запускати програму ефективного електронного обслуговування платників області», – сказав керівник фіскальної служби області.  

 

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області