Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У тому числі за матеріалами оперативних підрозділів розпочато 68 кримінальних проваджень, 58 з яких категорії «тяжкі» та «особливо тяжкі».

Протягом січня-листопада поточного року за кримінальними провадженнями, що розслідуються слідчими управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Черкаській області, бюджету відшкодовано збитків на суму 11,6 млн. грн. По 15 провадженнях матеріали направлені до суду. По вказаних провадженнях державі вже відшкодовано збитки в сумі 2,7 млн. грн.

Крім того за результатами роботи по напряму протидії розкраданню бюджетних коштів та їх легалізації до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення 10 кримінальних правопорушень. Сума виявлених легалізованих доходів становить 6 млн. 386 тис. грн.

Крім того з початку 2014 року оперативні працівники ГУ ДФС у Черкаській області вилучили з незаконного обігу товари підакцизної групи на суму 26,5 млн. грн., з яких алкогольних напоїв на 23,7 тис. грн., спирту на 1,9 млн. грн., тютюнові вироби вартістю 153 тис. грн. За матеріалами оперативників обліковано 6 кримінальних проваджень відносно виробників підакцизних товарів.  

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області