Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

За 10 місяців 2014 року відділом власної безпеки фіскальної служби Черкаської області у напрямку профілактики проведено 691 захід з упередження корупційних правопорушень. Як наслідок, 73 працівникам винесені офіційні застереження про недопущення вчинення протиправних дій.

Працівниками відділу проведено 161 службове розслідування і перевірки. За їхніми результатами керівництву державних податкових інспекцій області внесено 55 подань для вжиття заходів реагування відносно підлеглих працівників. 45 працівників притягнуто до відповідальності, а п’ятьох – звільнено з органів.

До органів прокуратури направлено 37 матеріалів для надання правових висновків діям працівників органів. За даними матеріалами відкрито 15 кримінальних проваджень щодо вчинення працівниками органів доходів і зборів кримінальних проступків. Відносно п’яти працівників складено протоколи про вчинення корупційного правопорушення. Чотирьох з них судом притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу.

ГУ ДФС у Черкаській області просить черкащан одразу повідомляти про будь-які протиправні дії працівників фіскальної служби за номером телефону довіри Головного управління ДФС у Черкаській області 33-91-81, або за номером спеціальної гарячої лінії ГУ ДФС у Черкаській області 33-91-34, де кожен може оперативно отримати кваліфіковану консультацію та допомогу.

Також дієвим інструментом двостороннього зв’язку із підприємцями є інтерактивний сервіс Державної фіскальної служби України «Пульс». За номером (044) 284-00-07 фахівці сервісу приймають звернення платників з податкових та митних питань, скарги на неправомірні дії або бездіяльність працівників органів доходів і зборів, оперативно та в повному обсязі вирішують суперечливі питання, які виникають стосовно адміністрування податків та у митній сфері.

Протягом січня-жовтня 2014 року на антикорупційний сервіс ДФС «Пульс» звернулися понад 5 тис. заявників, що на 6,6 відс. більше, ніж за відповідний період минулого року.

36 звернень на «Пульс» надійшло від платників та громадян Черкаської області. Три з них – щодо можливих корупційних дій.

 

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області