Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

За даними профільного підрозділу ГУ ДФС у Черкаській області у січні-листопаді п.р. клієнтами Акредитованого центру сертифікації ключів, який діє при ДФС України, стали 22238 юридичних і фізичних осіб з Черкащини. Їм безкоштовно видано понад 28 тис. посилених сертифікатів відкритих ключів.

Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість черкащан – клієнтів Центру зросла на 2 тисячі.

Як і раніше, переважну більшість власників безкоштовних ключів складають фізичні особи. За вказаний період цифрові підписи отримали 16440 фізичних осіб або 74 відс. від загальної кількості.

Водночас дедалі зростає кількість активних користувачів електронних фіскальних сервісів. Так, за допомогою безкоштовного ключа 1608 черкащан працюють у власному «Електронному кабінеті». Користувачі онлайнового сервісу мають можливість готувати, заповнювати і надсилати звітність в електронному вигляді з одночасним отриманням квитанції про її прийняття (або неприйняття). Крім того, можливості сервісу дозволяють платникам переглядати свої дані про стан розрахунків з бюджетом на конкретну дату і прогноз щодо платежів до кінця поточного року, скористатися підказкою «Податковий календар» та інформацією із довідників (ДПІ, КВЕД, КОПФГ, УКТЗЕД, форм власності, органів виконавчої влади, ознак доходів, податкових пільг тощо).

Найстаршому з підприємців, які працюють в електронному кабінеті, 83 роки, наймолодший – 1994 року народження. Найстарший з посадовців підприємств, що звітують через електронний кабінет, у липні ц.р. відсвяткував 80–річчя, а наймолодшій бухгалтерці у жовтні виповнилось 20 років.

Оформлення електронного цифрового підпису (ЕЦП) та зручний спосіб спілкування з контролюючими органами, які знаходяться далеко за межами Черкаської області, обирають щодалі більше підприємців з числа переселенців зі Сходу України. Так, нещодавно отримали ключі та направили електронні звернення на адреси податкового обслуговування четверо донеччан та двоє виходців з Луганщини.

Головне управління ДФС у Черкаській області нагадує, що незабаром, з 1 січня 2015 року стартує кампанія декларування громадянами майнового стану та доходів за звітний рік. Для спрощення та скорочення в часі процедури подання декларації радимо оформити (безкоштовно) ЕЦП і подавати декларацію за допомогою зручного сервісу ДФСУ «Декларування oн-лайн». Також варто поспішити оформити ЕЦП та надати до 31 грудня п.р. декларацію особам, які мають право на нарахування податкової знижки за 2013 рік.

На Черкащині ЕЦП оформлюють пункти реєстрації користувачів, які працюють в обласному центрі, Золотоноші, Звенигородці та Умані у місцевих центрах обслуговування платників.

Реєстрація користувачів у підрозділах центру проводиться з понеділка по четвер з 8.00 год. до 18.00 год., щоп’ятниці з 8.00 год. до 16.00 год. 45 хв.

Адреси підрозділів:

- м. Черкаси, вул. Хрещатик, буд. 235, приміщення ЦОП ДПІ у м.Черкасах, 1-й поверх, каб. 108-109, тел. (0472) 33-91-77;

- м. Умань, площа Леніна, 1а, каб. 100;

- м. Золотоноша, вул. Шевченка, буд. 153, каб. 200, тел.: (237) 5-27-84;

- м. Звенигородка, вул. Енгельса, буд. 142, каб. 3, тел.: (240) 2-42-24.

Електронні ключі, видані Центром, дають змогу звітувати в режимі он-лайн не лише до органів ДФС, а й до органів державної статистики України та Пенсійного фонду.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області