Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

ГУ ДФС у Черкаській області звертає увагу організаторів перевірок достовірності відомостей, передбачених п.2 частини п’ятої ст. 5 закону України «Про очищення влади», вказаних у деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік особами, стосовно яких проводиться перевірка, на адресу надсилання запитів про надання інформації.

Так, наразі запити про надання інформації, вказаної у деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік особами, стосовно яких проводиться перевірка, окремі органи направляють безпосередньо на центральний рівень.

Водночас органам, які організовують проведення перевірок, передбачених Законом України «Про очищення влади» (а це органи державної влади, місцевого самоврядування крім виборних посад) необхідно надсилати запити про проведення перевірки достовірності відомостей, а також копії декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік особи, стосовно якої проводиться перевірка, до відповідної державної податкової інспекції за місцем проживання цієї особи.

В державних податкових інспекціях Черкаської області уже працюють спеціальні робочі групи з проведення перевірок.

Детальну інформацію з даного приводу відповідальні особи органів – організаторів перевірок можуть отримати, звернувшись за номером телефону спеціальної гарячої лінії ГУ ДФС у Черкаській області 33-91-34.

ДПІ у Черкаському районі ГУ 
Міндоходів у Черкаській області