Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

За 10 місяців поточного року підприємства сільськогосподарської галузі спрямували до бюджетів усіх рівнів 532 млн. гривень, а це 1/8 всіх надходжень області до зведеного бюджету. Про це 11 листопада заявив начальник Головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць на засіданні «круглого столу» за участі голови Черкаської обласної державної адміністрації Юрія Ткаченка, Віце-президента Національної академії аграрних наук України Михайла Бащенка та найкрупніших с/г виробників регіону.

В Коломієць відмітив, що частка підприємств, керівники та представники яких запрошені на засідання «круглого столу», у надходженнях державного бюджету від галузі становить 40,5 відсотків, а зведеного бюджету – 17 відсотків.

Також він розповів, що наразі збір доходів зведеного бюджету становить 4,3 млрд. гривень. У тому числі державного бюджету – 2,4 млрд.грн., місцевих – майже 2 млрд. грн. Також надійшло 3,1 млрд. гривень єдиного соціального внеску. За 10 місяців забезпечено темп росту доходів загального фонду державного бюджету у 109,8 відс. (+208 млн.грн.), доходів місцевих бюджетів – 103,9 відс. (+68,7 млн.грн.) та темп росту єдиного внеску – 102 відсотка (додатково надійшло для виплати пенсій і соціальних платежів у регіоні 58,5 млн.грн.).

«І все це у більшості завдяки запрошеним на зібрання найкращим, найпотужнішим, найвідомішим і найсумліннішим платникам. Сьогодні, незважаючи на труднощі і негаразди, саме аграрії забезпечують добробут і соціальну стабільність в країні в такий нелегкий для неї час. І це при тому, що є галузі економіки, які депресують. Тож велика вдячність від всіх фіскалів Черкаської області!», – сказав керівник регіональної фіскальної служби.

В.Коломієць зазначив, що завдяки законослухняним сільгоспвиробникам в області успішно проводиться, за підтримки голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка, операція «Урожай». Створені сумлінними платниками умови праці, новітні технології, позитивний досвід слугують для аграріїв прикладом, як треба хазяйнувати. Досвід обласних фіскальників набув широкого поширення ще у 14 регіонах нашої країни. І кожна з областей має значні результати і додаткові надходження до бюджету. При цьому Володимир Коломієць звернув увагу, що перевірки в рамках «Урожаю», не стосуються сумлінних платників. Основна мета – операції: виявити й попередити ризики та на позитивних прикладах привернути інші підприємства галузі у бік сумлінності.

В.Коломієць привітав присутніх з Днем працівників сільського господарства, подякував за нелегку, але дуже потрібну працю і побажав зростання врожаїв та зменшення витрат.

Наприкінці Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко і начальник ГУ ДФС в області Володимир Коломієць вручили спільні подяки облдержадміністрації та головного управління за вагомий внесок у наповнення бюджетів, високий рівень податкової культури, значний вклад у вирішення соціально – економічних питань регіону сумлінним платникам. Подяки отримали ПрАТ НВФ «Урожай», ТОВ АПК «Маїс», ТОВ «Панда», СТОВ АФ «Корсунь», ТОВ «Кищенці», СТОВ «ЛНЗ-Агро», ПОСП «Уманський тепличний комбінат», Асоціації «Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району Черкаської області», ПП «Северин», ТОВ КХП «Тальне», ТОВ «Черлис», ТОВ СП «Нібулон», ПАТ «Миронівський хлібопродукт», ТОВ «АгроРось», СТОВ «Зернова компанія «Хорс». Подяку за високий рівень податкової культури, активну громадянську позицію та особистий вклад у розвиток сільськогосподарської галузі регіону отримав Віце-президент Національної академії аграрних наук України Михайло Бащенко.

ДПІ у Черкаському районі ГУ 
Міндоходів у Черкаській області