Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Наказом Державної фіскальної служби України від 12 листопада №1387-о призначено в порядку переведення до органів ДФС Черкаської області Приблуду Івана Миколайовича на посаду першого заступника начальника Державної податкової інспекції у Черкаському районі Головного управління ДФС у Черкаській області. Даним наказом на нього покладено виконання обов’язків начальника Державної податкової інспекції у Черкаському районі Головного управління ДФС у Черкаській області. Приблуду І.М. визначено повноважним представником для вчинення дій щодо реєстрації юридичної особи Державної податкової інспекції у Черкаському районі Головного управління ДФС у Черкаській області.

Приблуда Іван Миколайович з липня ц.р. до цього часу очолював Державну податкову інспекцію у Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області.

Наказом Державної фіскальної служби України від 12 листопада №1384-о призначено в порядку переведення до органів ДФС Черкаської області Криштопу Максима Валерійовича на посаду першого заступника начальника Державної податкової інспекції у м.Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області. На Криштопу М.В. покладено виконання обов’язків начальника Державної податкової інспекції у м.Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області. Криштопу М.В. визначено повноважним представником для вчинення дій щодо реєстрації юридичної особи ДПІ у м.Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області.

Криштопа Максим Валерійович з травня ц.р. до цього часу очолював ДПІ у м.Черкасах Головного управління Міндоходів у Черкаській області.

Наказом Державної фіскальної служби України від 12 листопада №1385-о призначено в порядку переведення до органів ДФС Черкаської області Ільченка Павла Васильовича на посаду першого заступника начальника Золотоніської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області. Даним наказом на нього покладено виконання обов’язків начальника Золотоніської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області. Ільченка П.В. визначено повноважним представником для вчинення дій щодо реєстрації юридичної особи Золотоніської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області.

Ільченко Павло Васильович з травня ц.р. до цього часу очолював Золотоніську об’єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Черкаській області.

Наказом Державної фіскальної служби України від 12 листопада №1386-о призначено в порядку переведення до органів ДФС Черкаської області Коляду Станіслава Євгенійовича на посаду першого заступника начальника Тальнівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області. Даним наказом на нього покладено виконання обов’язків начальника Тальнівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області. Коляду С.Є. визначено повноважним представником для вчинення дій щодо реєстрації юридичної особи Тальнівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області.

Коляда Станіслав Євгенійович з липня 2013 року до цього часу очолював Тальнівську об’єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Черкаській області.

Накази підписав Голова Державної фіскальної служби України, голова комісії з реорганізації Міністерства доходів і зборів І.О.Білоус.

ДПІ у Черкаському районі ГУ 
Міндоходів у Черкаській області