Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Минулого тижня в рамках сервісу «Швидка податкова допомога» перший заступник начальника ДПІ у Черкаському районі Юрій Кучеренко відвідав село Вергуни.

На зустрічі мешканців села повідомили про стан надходження коштів до місцевого бюджету. Нагадали про важливість виходу бізнесу з тіні, забезпечення офіційного працевлаштування найманих працівників, виплату легальної заробітної плати та реєстрацію земель за межами населеного пункту.

Поряд з цим були висвітлені кардинальні зміни в оподаткуванні, які передбачає, розроблена Урядом Концепція реформування податкової системи України. До відома учасників було доведено, що у запропонованій Концепції залишено 9 основних податків, серед яких податок на прибуток, податок на додану вартість, акцизний податок, податок на доходи фізичних осіб, рентна плата, податок на нерухоме майно, екологічний податок, єдиний податок та мито. Частину податків і зборів буде скасовано, частину об’єднано і включено до складу інших.

Також Юрій Кучеренко звернув увагу присутніх на те, що у запропонованій концепції передбачається зменшення навантаження на фонд заробітної плати. «В Україні існує дуже велике навантаження на фонд оплати праці, що створює умови для виплати заробітної плати в конвертах і впливає на платоспроможність населення. Потрібно поступово знижувати навантаження на фонд оплати праці. З цією метою у Концепції реформування податкової системи представлені кілька моделей реформування податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

ДПІ у Черкаському районі ГУ 
Міндоходів у Черкаській області