Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проводити розрахункові операції на повну суму покупки через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій, роздруковувати та видавати споживачам відповідні розрахункові документи, надавати звітність з РРО по дротових або бездротових каналах зв'язку, своєчасно і в повному обсязі оприбутковувати готівкові кошти та суворо дотримуватись вимог законодавства у сфері розрахункових операцій закликав підприємців заступник начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Євгеній Нагорний.

Він нагадав про резонансні випадки, встановлені у вересні ц.р. фактичними перевірками двох підприємців з лівобережжя Черкаської області. Так, вказані суб’єкти господарювання через небажання укласти договір з еквайєром і сплачувати за послуги, не передавали звітну інформацію, пов’язану з використанням РРО до органів доходів і зборів. Один з підприємців не звітував 93 дні, інший – 135 днів. Крім того, перевірками були встановлені й такі порушення, як непроведення розрахункової операції через РРО і відповідно невидача розрахункового документа (чека); невідповідність суми готівкових коштів на місці проведення розрахунків, сумі коштів у денному звіті РРО; не виконання щоденних фіскальних звітних чеків та здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями без придбання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями.

За результатами проведеної перевірки до одного з підприємців застосовані штрафні (фінансові) санкції на загальну суму 16492 гривні, до іншого – 39950 гривень.

Євгеній Нагорний нагадав власникам реєстраторів про необхідність звірити наявну касову техніку з Державним реєстром реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом ДФСУ від 14.10.2014 № 190. Оновлений реєстр включає 108 моделей (у попередній редакції реєстру їх було 105). Це касові апарати, які відповідають сучасним вимогам та забезпечують передачу контрольно-звітної інформації до органів ДФС в електронній формі. Тож платники можуть обрати найбільш оптимальну для себе нову модель техніки або модернізувати ту, яка вже використовується у роботі, приєднавши до неї відповідний модем. З повним переліком реєстраторів розрахункових операцій, які включені до Державного реєстру, можна ознайомитися на єдиному веб-порталі ДФСУ за посиланням: http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/94957.html

Наразі в Черкаській області суб’єкти господарювання використовують 5214 персоналізованих реєстратори розрахункових операцій, які щоденно автоматично передають контрольно-звітну інформацію на сервер обробки інформації ДФС України.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області