Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

ГУ ДФС у Черкаській області роз’яснює питання надання платниками податків, які перебувають на обліку в контролюючих органах Донецької та Луганської областей, щодо яких встановлено простій у роботі, звітності до контролюючого органу, на який тимчасово покладено виконання функціональних обов'язків з обслуговування таких платників.

Так, відповідно до п. 49.1 ст. 49 Податкового кодексу податкова декларація подається за звітний період у встановлені цим Кодексом строки до контролюючого органу, в якому перебуває на обліку платник податків.

У зв’язку з проведенням антитерористичної операції на сході України наказами Міндоходів Укра¬їни від 08.07.2014 р. № 381 «Про встановлення простою у роботі територіальних органів Міндохо¬дів», від 08.07.2014 р. № 389 «Про встановлення простою у роботі», від 08.07.2014 р. № 390 «Про встанов¬лення простою у роботі Марійської ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області», від 08.07.2014 р. № 399 «Про встановлення простою у ро-боті ДПІ в Амвросіївському районі ГУ Міндоходів у Донецькій облас¬ті» встановлено простої у робо¬ті деяких територіальних органів Міндоходів на території Донецької та Луганської областей.

Виконання функціональних обов’язків з обслуговування плат¬ників податків, закріплених від¬повідно до наказу Міндоходів України від 30.12.2013 р. № 888 «Про функціональні повноважен¬ня структурних підрозділів тери¬торіальних органів Міндоходів» за структурними підрозділами те¬риторіальних органів Міндоходів, у яких встановлено простій у ро¬боті, тимчасово покладено на інші структурні підрозділи. Їхній перелік можна переглянути за наступним посиланням: http://sfs.gov.ua/baneryi/informatsiya-dlya-shodu-ukraini (банер «Інформація для Сходу України).

Тож у даному випадку платникам Донецької та Луганської областей не потрібно переукладати дого¬вори про визнання електронних документів.

Нагадаємо, детальну інформацію з цього та з інших питань платники можуть отримати, звернувшись до найближчого центру обслуговування (ЦОП); в он-лайн режимі – на Черкаський інформаційно-діловий портал за адресою www.city.ck.ua. З проблемних питань слід звертатись за номером спеціальної гарячої лінії головного управління ДФС у Черкаській області 33-91-34.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області