Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Як поінформував начальник Головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць за жовтень ц.р. для підсилення обороноздатності нашої країни платники Черкаської області перерахували до державного бюджету 11454 тис.грн. військового збору. Це на 2277 тис.грн. більше, ніж надійшло за вересень п.р.

Він відмітив, що звітного місяця перерахували 237,6 тис.грн. збору чотириста вісімдесят чотири роботодавця, які взагалі не сплачували збір у вересні ц.р. Також підвищили заробітну плату своїм працівникам 275 роботодавців Черкаської області і відповідно перерахували 2299,8 тис.грн. збору.

«Я вдячний усім жителям області, які починаючи з 3 серпня щомісячно сплачують 1,5 відс. військового збору від своєї заробітної плати і інших трудових доходів. Дякую всім, хто доводить таким чином своє небайдуже ставлення до непростої ситуації у країні і до власного майбутнього, виказуючи високу громадянську позицію, а також хто за покликом серця відгукується на заклики про допомогу та передає нашим військовим необхідне обладнання, продукти, теплі речі й теплі дружні листи», – сказав В.Коломієць.

Загалом за серпень – жовтень ц.р. від Черкаської області надійшло 30,6 млн.грн. військового збору. Поставлене завдання виконано на 114,2 відс., додатково надійшло 3,8 млн.грн.

Нагадаємо, за підрахунками ГУ ДФС в області 759 підприємств Черкаської області у вересні не доплачували військовий збір. У зв’язку з цим минулого місяця начальник Головного управління ДФС у Черкаській області В.Коломієць звернувся до роботодавців, які виплачуючи своїм працівникам необґрунтовано занижену заробітну плату і таким чином занижували військовий збір, показувати у відомостях і звітах реальні зарплати, своєчасно і в повному обсязі сплачувати відрахування з реальних заробітків працівників, особливо військовий збір, проявити свідому громадянську позицію й допомогти нашим бійцям в зоні АТО.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області