Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

За 10 місяців ц.р. до місцевих бюджетів надійшло 1843,9 млн.грн. платежів, що на 68,7 млн.грн. більше, ніж за відповідний період минулого року. Рівень виконання розписів рад – 105 відс., додатково – понад розпис – надійшло 88,4 млн. гривень. Очікується, що до кінця листопада надходження до місцевих бюджетів області перетнуть двохмільярдну планку. Про це повідомив начальник Головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць.

Він розповів, що загальний фонд державного бюджету отримав за 10 місяців від Черкаської області 2331,4 млн.грн. платежів, що на 208 млн.грн., або на 9,8 відс. більше, ніж торік. Поставлене завдання виконано на 103 відс., додатково зібрано 66,9 млн. гривень.

Також з початку року надійшло 3,010 млрд.грн. єдиного внеску – на 58,5 млн. гривень більше, ніж за 10 місяців минулого року. Військовий збір перерахований в сумі 30,6 млн.грн.

Маємо приріст надходжень і за жовтень. Так, до факту жовтня минулого року забезпечено темп росту збору доходів загального фонду державного бюджету на рівні 114,5 відс. (+33,8 млн.грн.), місцевих бюджетів – 108,8 відс. (+16,2 млн. гривень).

«Платежі стабільно надходять до бюджетів. Більш того, за останні понад півроку в нашій області є доволі високим рівень добровільної сплати податків. Я дякую платникам, які сумлінно сплачують податки і всіляко сприяють вирішенню найважливіших соціальних питань та посилюють економічну безпеку нашої країни», – зазначив В.Коломієць.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області