Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

За 10 місяців 2014 року в Черкаському районі, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, зросла сума надходжень до місцевих бюджетів.

За січень – жовтень 2014 року в Черкаському районі до місцевих бюджетів надійшло 81,34 млн грн, що майже на 2,63 млн грн більше ніж за аналогічний період минулого року, - повідомив перший заступник начальника Державної податкової інспекції у Черкаському районі Юрій Кучеренко.

Найбільші надходження з податку на доходи фізичних осіб. За десять місяців 2014 року до місцевого бюджету надійшло 52,77 млн грн, що на 196,1 тис грн більше ніж за аналогічний період минулого року.

Друге місце по надходженням до місцевого бюджету посідає плата за землю, наразі за січень – жовтень мобілізовано 12,7 мільйонів гривень.

Також, на 280,1 тис грн (темп росту проти 2013 року становить 127,5 відсотки) збільшилася сплата єдиного податку і становить 7,23 мільйонів гривень

ДПІ у Черкаському районі нагадує платникам податків, що від надходжень до місцевого бюджету залежить добробут кожного жителя району.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області