Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

ГУ ДФС у Черкаській області нагадує, що роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) та тютюновими виробами може здійснюватися суб’єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, виключно за наявності у них відповідних ліцензій.

Ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами видаються Центром обслуговування платників на підставі: заяви; довідки про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів, що знаходяться у місці торгівлі – для торгівлі алкогольними напоями та оригіналу (копії) платіжного доручення з відміткою банку про сплату 1/4 частини встановленої річної плати за ліцензію. Для звірки вказаних в заяві даних заявникові з собою слід мати копії засновницьких документів – для юридичної особи, паспорт та ідентифікаційний номер – для фізичної особи.

Ліцензіатам варто пам’ятати про обов’язковість своєчасно (завчасно) сплачувати щоквартальний платіж за ліцензії, зберігати відповідні платіжні документи та своєчасно надавати документи для проставляння відмітки про внесення чергового платежу. У разі несвоєчасної сплати чергового платежу за ліцензію дія ліцензії призупиняється на термін до сплати заборгованості.

Також ліцензіату необхідно надавати заяву до ЦОП:

- у разі зміни відомостей, зазначених у раніше виданій ліцензії (за винятком змін, пов'язаних з його реорганізацією). На підставі наданої заяви суб'єкт господарювання отримує ліцензію, оформлену на новому бланку з урахуванням змін;

- у разі втрати або пошкодження ліцензії. У такому випадку ліцензіат отримує дублікат ліцензії.

Увага! Ліцензії видаються заявникові при пред’явленні ним документа, що посвідчує особу (для фізичних осіб), або уповноваженому на те представнику заявника за довіреністю.

Детальні консультації щодо оформлення ліцензій можна отримати у фахівця ЦОП. У разі виникнення проблемних питань з оформлення ліцензій звертайтесь на спеціальну гарячу лінію головного управління ДФС у Черкаській області (0472) 33-91-34.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області