Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

З початку року станом на 1 листопада вони перерахували до місцевих бюджетів 165,5 млн.грн. єдиного податку. Це на 23,2 млн. гривень більше ніж торік за десять місяців. Так, за жовтень надійшло 21,2 млн.грн. єдиного податку, що на 3,1 млн.грн. більше, ніж минулоріч за жовтень. Такі дані оприлюднила голова комісії з проведення реорганізації ГУ Міндоходів у Черкаській області, перший заступник начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Тетяна Проценко.

Вона подякувала і спрощенцям, і загалом усім платникам Черкаської області, які добровільно і сумлінно сплачують податки і тим самим забезпечують стабільність бюджету регіону, всіляко сприяють вирішенню найважливіших соціальних питань та посилюють економічну безпеку нашої країни.

Всього в області працює 34197 платників єдиного податку – юридичних та фізичних осіб. Переважна більшість спрощенців (16844 особи) обрала 2 групу єдиного податку. 6,4 тисячі осіб працює на першій групі; 7,9 тисяч – на третій; 3074 юридичних особи перебувають на четвертій групі. Сім платників зробили вибір на користь шостої групи і двадцять сім – на користь п’ятої.

Т.Проценко нагадала, що згідно норм Податкового кодексу України єдиний податок сплачується платниками І та ІІ груп не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця, платниками інших груп спрощеної системи оподаткування – протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал. Також платникам необхідно бути уважними і правильно заповнювати розрахункові документи. Порядок та приклади заповнення розрахункових документів можна переглянути за посиланням: http://ck.sfs.gov.ua/anonsi-ark/7820.html.

Довідково: в цілому в Україні за 9 місяців поточного року платники, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету майже 5,3 млрд. грн. єдиного податку. Порівняно з відповідним періодом минулого року сплата податку зросла на 15 відс. За січень-вересень 2013 року спрощенці перерахували майже 4,6 млрд. гривень.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області