Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Збір податку на додану вартість на Черкащині перевищив минулорічний показник десяти місяців на 38 млн.гривень

З початку року станом на 14 жовтня в області зібрано 538 млн.грн. податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів – на 37,8 млн.гривень більше, ніж за 10 місяців минулого року. Водночас на рахунки платників відшкодовано майже 200 млн. грн. ПДВ. Про це поінформувала голова комісії з проведення реорганізації ГУ Міндоходів у Черкаській області, перший заступник начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Тетяна Проценко. Вона розповіла, що уже за дев’ять банківських днів жовтня зібрано 7,75 млн.грн. ПДВ, відшкодовано 354 тис.грн. цього податку. Загалом же очікуваний збір податку на додану вартість за 10 місяців становитиме майже 590 млн.грн. – на 89 млн.грн. більше ніж торік за січень-жовтень.

Т.Проценко наголосила, що з 1 січня 2015 року наберуть чинності суттєві зміни щодо справляння податку на додану вартість. Найсуттєвішим є запровадження системи електронного адміністрування ПДВ.

Також з 1 січня передбачено скасування паперових форм податкових на¬кладних, подання виключно електронної податкової звітності з ПДВ; змінено критерії реєстрації платником податку на додану вартість і критерії автоматичного бюджетного відшкодування та ін. Детальний коментар з даного приводу можна переглянути на суб-сайті територіальних органів ДФС в області за посиланням: http://ck.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/164102.html.

Нагадаємо, Кабінетом Міністрів України розроблено та винесено на обговорення проект постанови «Про затвердження Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість» (адреса для перегляду: http://sfs.gov.ua/diyalnist-/regulyatorna-politika-/regulyatorna-politika/2014-rik/63322.html).Порядок електронного адміністрування ПДВ визначає: - механізм відкриття та закриття рахунків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість; - особливості складання податкових накладних та розрахунків коригування кількісних і вартісних показників до податкових накладних в умовах дії системи електронного адміністрування ПДВ; - механізм проведення розрахунків з бюджетом із застосуванням рахунків у системі електронного адміністрування ПДВ.

ГУ ДФС у Черкаській області закликає платників Черкаської області переглянути проект постанови та направити свої зауваження і пропозиції на адресу Державної фіскальної служби України на адресу: поштову – 04655, МПС, м. Київ – 53, Львівська площа, 8, Державна фіскальна служба України, Департамент методологічної роботи з питань оподаткування; електронну – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Довідково: загалом в Україні за 9 місяців п.р. забезпеечно приріст до аналогічного періоду 2013 року з податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів – на 24,9 відс. (+ 5 166 млн. грн.). Платникам на рахунки відшкодовано 34,1 млрд. грн. ПДВ, у т.ч. в автоматичному режимі – 19,6 млрд. гривень.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області