Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович

Анонси

Про скликання сорок другої сесії

районної ради сьомого скликання

 

                                                                    ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

1.      Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Черкаського району на 2019 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Черкаського району на 2020 рік.

2.                Про хід виконання та внесення змін до «Районної програми «Турбота» на 2014-2020 роки».

3.           Про виконання «Районної програми агітаційної роботи та призову на військову службу за контрактом до військової частини 3061 Національної гвардії України на 2018-2019 роки» та затвердження районної програми агітаційної роботи та призову на військову службу за контрактом до військової частини 3061 Національної гвардії України на 2020-2021 роки.

4.             Про виконання «Районної програми агітаційної роботи та призову на військову службу за контрактом на 2019 рік» та затвердження районної програми агітаційної роботи та призову на військову службу за контрактом на 2020-2022 роки.

5.                Про виконання «Програми вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Головного управління ДФС у Черкаській області, збільшення надходжень до бюджету Черкаського району на 2019 рік».

6.           Про затвердження програми вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Головного управління  ДПС у Черкаській області, збільшення надходжень до бюджету Черкаського району на 2020 рік.

7.        Про хід виконання та внесення змін до «Програми інформаційно-аналітичного забезпечення Черкаської районної державної адміністрації на 2018-2020 роки».

8.                Про внесення змін до «Програми розвитку закладів охорони здоров’я району на 2019-2021 роки».

9.                Питання управління  майном  спільної  власності  територіальних  громад сіл Черкаського району.

10.             Різне.