Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Під головуванням Анатолія Яріша 10 жовтня 2014 року проведено сорок п’яту сесію Черкаської районної ради.

Під головуванням Анатолія Яріша 10 жовтня 2014 року проведено сорок п’яту сесію Черкаської районної ради. Під головуванням Анатолія Яріша 10 жовтня 2014 року проведено сорок п’яту сесію Черкаської районної ради.

Під головуванням Анатолія Яріша 10 жовтня 2014 року проведено сорок п’яту сесію Черкаської районної ради. У пленарному засіданні взяли участь голова Черкаської районної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв, депутат обласної ради Крот Василь Іванович, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, представники установ та підприємств району, сільські, селищний голови.

Після обрання секретаріату та лічильної комісії сесії, голова ради ознайомив присутніх з новопризначеними прокурором Черкаського району Носенком Віктором Олексійовичем та начальником юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Трандафіловим Едуардом Валерійовичем.

Після обрання секретаріату та лічильної комісії сесії, голова ради ознайомив присутніх з новопризначеними прокурором Черкаського району Носенком Віктором Олексійовичем та начальником юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Трандафіловим Едуардом Валерійовичем.

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного, у відведений час окремі депутати оголосили свої заяви. Відразу після їхніх виступів було затверджено в цілому порядок денний, за яким і розпочали працювати депутати.

На сесії було розглянуто питання про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік, про що поінформував начальник фінансового управління райдержадміністрації, депутат районної ради Сергій Степанюк.

У ході засідання депутати заслухали про виконання та зняли з контролю «Програму забезпечення потреб району в продовольчому зерні на 2008-2015 роки».

Обговорили та внесли доповнення до Регламенту районної ради. Відповідно до заяв депутатів внесли зміни до складу постійних комісій районної ради. Депутати підтримали важливі зміни та доповнення до «Районної програми «Турбота» на 2014-2020». Заслухали звіт про роботу комунального закладу «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Черкаської районної ради.

Обговорили та затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки ФОП Осіпова А.М.. З метою покращення надання населенню адміністративних послуг було дано дозвіл на проведення ремонтних робіт в адмінприміщенні Черкаської районної ради для розширення площ Черкаського районного центру з надання адміністративних послуг.

Не набрали більшості голосів депутатів питання про розірвання контракту з директором спеціалізованого комунального підприємства «Райліс» Курінним В.І. та питання щодо звернення до Хацьківської сільської ради з приводу влаштування в дитячий садок дітей, батьки яких знаходяться в скрутних обставинах.

Значну частину порядку денного сесії районної ради займали питання управління майном районної комунальної власності.

Вищезазначені проекти рішень були опрацьовані у відповідних постійних комісіях та узгоджені президією районної ради. Розглянувши питання порядку денного, депутати прийняли відповідні рішення.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради