Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Колегія облдержадміністрації

Президент України зупинив дію режиму припинення вогню на Донбасі

24 вересня 2014 року відбулася колегія облдержадміністрації, яку відкрив і вів голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко. В її роботі взяв участь голова Черкаської районної ради Анатолій Яріш.

На порядок денний було внесено два питання: про готовність об’єктів житлово-комунального господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 року та про фінансово-бюджетну дисципліну в області.

З основною доповіддю щодо готовності об’єктів ЖКГ до опалювального сезону перед присутніми головами районних рад і райдержадміністрацій, міськими головами, начальниками відповідних служб виступила перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Наталія Старікова.

За її словами, рівень підготовки об’єктів теплового господарства становить 95%, систем централізованого водопостачання та водовідведення – 90%, об’єктів житлового фонду – 98%. Середньообласний рівень підготовки до зими мають всі райони та міста.

Станом на 23.09.2014 року до опалювального сезону 2014-2015 років підготовлено 98% шкіл та дитячих садків, 94 % лікарняних закладів.

Більше занепокоєння викликає нині підготовка вулично-дорожньої мережі, особливо снігозбиральної техніки, заготівлі посипочного матеріалу. Його завезено лише 52 % до потреби.

Та головною проблемою наступного сезону є економія природного газу, зменшення його споживання теплопостачальними підприємствами на 30% до кінця 2014 року.

«На опалювальний період облдержадміністрацією розроблено та впроваджуються заходи з економії газу всіма споживачами, – наголосила Наталія Володимирівна. –. Загальний об’єм економії газу становитиме – 67,7 млн. м³, що становитиме 34%».

В ході обговорення було заслухано інформації керівників департаментів облдержадміністрації: освіти і науки – Валерія Данилевського, охорони здоров’я – Анатолія Ситника, першого заступника директора департаменту житлово-комунального господарства Людмили Зарічної, міського голови м. Черкаси Сергія Одарича, першого заступника міського голови м. Сміла Юрія Студанса.

Увага присутніх зверталася на рівень розрахунків за надані послуги та погашення заборгованості споживачів перед підприємствами житлово-комунального господарства за отримані послуги теплопостачання і природний газ зокрема.

Йшлося і про перевірку якості вугілля, яке надається і закуплено закладами соціально-гуманітарної сфери.

Зацікавлено вислухали присутні виступ голови Катеринопільської райдержадміністрації Ольги Ніколенко, яка запропонувала закупляти буре вугілля з Мокрокалигірського родовища, яке цілком придатне для отримання теплової енергії в котельнях та обігріву приміщень.

Голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко зауважив щодо цього, повідомивши, що вже є домовленість із підприємством і ціна для Черкащини буде нижчою, ніж на ринку України.

Виступаючи в обговоренні, голова обласної ради Валентина Коваленко застерегла керівників всіх рівнів, які займаються і займатимуться закупівлею вугілля чи інших енергоресурсів, щоб придбавали їх на сертифікованих складах з дотриманням тендерних закупівель.

– На жаль, цього не можна зробити за сприяння КП «Облпаливо», яке попередня влада свідомо вела до банкрутства та відмивала кошти, –підкреслила Валентина Михайлівна. – Та ми зробимо все, щоб зберегти комунальне підприємство і воно стало в майбутньому надійним партнером теплопостачальних підприємств області.

За результатами обговорення першого питання порядку денного голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко дав ряд доручень Антикризовому енергетичному штабу, головам райдержадміністрацій, керівникам департаментів тощо.

На завершення роботи члени колегії заслухали інформацію начальника Державної фінансової інспекції в Черкаській області Тетяни Велько про стан фінансово-бюджетної дисципліни в області.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради