Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Робоча поїздка голови районної ради в села Думанці та Худяки

Сьогодні депутати Черкаської районної ради зібралися на позачергову 35 сесію Сьогодні депутати Черкаської районної ради зібралися на позачергову 35 сесію

Голова Черкаської районної ради Анатолій Анатолійович Яріш здійснив робочу поїздку в села Думанці та Худяки.

Напередодні у райдержадміністрації відбулася зустріч з представниками громадськості с. Думанці щодо організації навчального процесу в загальноосвітній школі, яку було продовжено наступного дня за місцем проживання громадян. Жителі мікрорайону «Хутір» с.Думанці наводили аргументи щодо навчання їхніх дітей в Чорнявському НВК, інші відстоювали позиції рідної школи. Присутні довго і жваво сперечалися, однак спільного рішення так і не дійшли. Тож зараз постало наступне питання – вирішення оптимального маршруту шкільного автобусу між селами Думанці та Чорнявка.

Сьогодні депутати Черкаської районної ради зібралися на позачергову 35 сесію Сьогодні депутати Черкаської районної ради зібралися на позачергову 35 сесію

У Худяках Анатолій Анатолійович оглянув роботу ДНЗ «Яблунька», поспілкувався з колективом та вихованцями, потім відвідав Худяківську ЗОШ І-ІІІ ступенів. У школі директор ознайомила голову із навчально-виховним процесом, показала кабінети.

Опісля відбулася робоча зустріч із керівниками підприємств, установ організацій, приватними підприємцями с. Худяки. Як і в попередніх населених пунктах закликав місцевий бізнес до співпраці заради розвитку села. Обговорювали надходження коштів до місцевих бюджетів, зокрема вихід бізнесу з тіні, забезпечення офіційного оформлення найманих працівників та встановлення відповідного рівня заробітної плати.