Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Запровадження проектів з енергоефективності будівель бюджетної сфери – запорука енергетичної безпеки

Запровадження проектів з енергоефективності будівель бюджетної сфери – запорука енергетичної безпеки

Голова ради Анатолій Яріш 12 листопада цього року взяв участь у засіданні круглого столу «Залучення приватних інвестицій у проекти з енергоефективності будівель бюджетної сфери в Україні: регуляторна реформа та подальші кроки», який пройшов в місті Києві за сприяння Європейського Банку Реконструкції та Розвитку.

Метою круглого столу було обговорення питання підвищення енергоефективності муніципальних будівель на основі залучень приватних інвестицій. На круглому столі Європейський Банк Реконструкції та Розвитку представив засади регуляторної реформи, яка дозволить місцевим органам влади використовувати механізм енергосервісних договорів для залучення інвестицій у проекти термомодернізації будівель бюджетної сфери.

Також обговорено роль фінансових установ (місцевих банків та міжнародних фінансових установ) у фінансуванні проектів з енергоефективності та план дій для широкого запровадження ЕСКО-механізму в Україні.

В засіданні круглого столу взяли участь Марк Магалицький, керівник сектору енергетики та інфраструктури в Україні, Сергій Кушнір, директор Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та інші.