Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Близько двох тисяч людей зібралися 2 вересня у Червоній Слободі, щоб провести в останню дорогу бійця батальйону "Айдар" Іллю Іделя

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 682/2014-РП

Близько двох тисяч людей зібралися 2 вересня у Червоній Слободі, щоб провести в останню дорогу бійця батальйону "Айдар" Іллю Іделя, який помер від поранень, отриманих на Луганщині.

На похоронах Героя були священики трьох конфесій, побратими-"айдарівці", козаки 4-ї сотні Майдану, друзі, товариші, знайомі і ті, хто просто прийшов, щоб скласти шану тому, хто не пошкодував власного життя заради свободи України. Також проводити героя-захисника в останню путь прийшов голова районної ради Анатолій Яріш.

Траурна церемонія пройшла під національними прапорами України, під червоно-чорним прапором УПА та чорними прапорами Холодного Яру. Козака ховали з почестями: декілька кілометрів від центру села, де відбулося прощання і до цвинтаря труну з тілом воїна несли його бойові побратими. Могилу викопали у найпочеснішому місці – поруч з каплицею, попередньо розібравши плитку площадки біля неї. Труну опускали під залпи бойових автоматів і кулемета солдатів батальйону "Айдар".