Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

28 серпня голова Черкаської районної ради Анатолій Яріш і голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко побували з робочою поїздкою в селі Мошни

Шановні ветерани!

28 серпня голова Черкаської районної ради Анатолій Яріш і голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко побували з робочою поїздкою в селі Мошни, під час якої ознайомилися із роботою закладів соціальної сфери села.

Вони відвідали місцевий музей Тараса Шевченка. Незважаючи на те, що заклад відкрили зовсім нещодавно – 9 січня 2014 року, він вже потребує ремонту. Валентина Коваленко взяла це питання під контроль.

Відвідали голови і Черкаську районну лікарню с.Мошни. Заклад на 55 ліжок обслуговує 18 сіл. Лікарня функціонує нормально і майже без проблем. Єдине, на що поскаржилися медики – застаріле медичне обладнання, а також затримки проплат по лінії казначейства. У вирішенні останнього питання голова обласної ради пообіцяла надати посильну допомогу.

Сьогодні депутати Черкаської районної ради зібралися на позачергову 35 сесію Сьогодні депутати Черкаської районної ради зібралися на позачергову 35 сесію

Окрім цього, ознайомилися з роботою районної станції юних техніків. Завдяки ентузіазму педагогічного колективу та його керівника Миколи Якименка позашкільний навчальний заклад виховує не тільки патріотів, а й справжніх майстрів, які займають призові місця на всеукраїнських та міжнародних конкурсах і змаганнях.

З нагоди великого релігійного свята – Успіння Пресвятої Богородиці, відвідали Спасо-Преображенську церкву у селі Мошни. Храм наприкінці 19 століття сконструював італійський архітектор Джорджо Торічеллі. Точна копія церкви знаходиться у Франції, під Парижем.

Враження від робочої поїздки до Черкаського району в голови обласної ради в цілому позитивні. Район живе, район працює, є помітна і конструктивна робота районної влади.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради