Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

28 серпня 2014 року відбулася сорок третя сесія Черкаської районної ради

Шановні ветерани!

28 серпня 2014 року відбулася сорок третя сесія Черкаської районної ради, яку провів голова Анатолій Яріш. У пленарному засіданні взяли участь голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко, голова Черкаської районної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв, депутат обласної ради Василь Крот, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники сільськогосподарських товариств району, представники установ та підприємств району, очільники сільських, селищної громад.

На початку сесії голова районної ради Анатолій Яріш поінформував депутатів, що до прокуратури Черкаського району направлене звернення щодо несвоєчасної виплати заробітної плати працівникам птахофабрики «1 травня». Прокуратура дане звернення переадресувала територіальній державній інспекції з питань праці у Черкаській області. А звідти надійшла інформація, з посиланням на статтю Закону, що перевірку зможуть провести лише після надання дозволу Кабінету Міністрів України, у порядку черговості.

Шановні ветерани!

На сесії було заслухано інформацію начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Петра Данилішина про проведення жнивної кампанії 2014 року.

З оголошенням постанови районної виборчої комісії виступила її голова Ольга Жирна. Вона, зокрема, оголосила про набрання депутатських повноважень наступним за черговістю у списку партії «Батьківщина» депутата Лідії Борисенко, у зв’язку зі складенням депутатських повноважень Андрія Мушієка.

У своєму зверненні до депутатів районної ради голова обласної ради Валентина Коваленко перш за все, закликала їх до єднання заради вирішення актуальних проблем сьогодення, а також до активної співпраці між районною і обласною радами: – районні і обласні ради мають повноваження представляти інтереси громади. А щоб робити це, потрібно чути громаду, знати її проблеми, аби потім допомагати їх вирішувати. Я вже здійснила ряд робочих поїздок до Шполянського, Драбівського, Корсунського, Канівського районів, зараз – Черкаський район. Моя мета – зустрітися з депутатами місцевих рад, побувати, якщо є така можливість, на сесіях, почути підприємців, побачити інфраструктуру, школи, садочки, ФАПи, клуби, дороги. Ми всі черкаємо реформи щодо децентралізації влади, щоби повноваження передали на місця. Хотілося б закликати всіх до єдності, порозуміння. Я хотіла б подякувати всім вам, бо депутатський корпус Черкаської районної ради небайдужий до проблем сьогодення.

Шановні ветерани!

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного, у відведений час окремі депутати оголосили свої заяви. Відразу після їхніх виступів було затверджено порядок денний, за яким і розпочали працювати депутати.

На сесії було розглянуто питання про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік, про що поінформував начальник фінансового управління райдержадміністрації, депутат районної ради Сергій Степанюк.

У ході засідання депутати обговорили та затвердили: питання про запровадження спеціального маркування товарів російського виробництва; про затвердження списку присяжних; про підготовку проекту програми економічного та соціального розвитку району на 2015 рік; про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки ПАТ «Черкасигаз»; про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок комунального підприємства «ВодГео»; про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки ПАТ «Київстар»; про комплексну програму функціонування та розвитку районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення районного матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2014 – 2015 роки.

Шановні ветерани!

Також депутати заслухали хід виконання окремих районних програм, а саме: хід виконання Програми розвитку земельних відносин у Черкаському районі на 2013-2020 роки; хід виконання районної цільової соціальної Програми протидії захворювань на туберкульоз на 2013-2016 роки; хід виконання «Програми по ліквідації амброзії полинолистої на території Черкаського району протягом 2012-2015 років».

З метою оплати за проживання в готелях, санаторіях, лікувально-оздоровчих закладах осіб, які переселилися з Автономної Республіки Крим, м.Севастополь, Донецької та Луганської областей України, виплати щомісячної фінансової допомоги (стипендії) політичним в`язням і репресованим, які проживають на території району та виплати одноразової матеріальної допомоги одному із членів сім`ї загиблого в ході прове-дення антитерористич-ної операції в східних регіонах Укаїни, було внесено доповнення до «Районної програми «Турбота» на 2014-2020 роки».

Значну частину порядку денного сесії районної ради займали питання управління майном районної комунальної власності.

Вищезазначені проекти рішень були опрацьовані у відповідних постійних комісіях та узгоджені президією районної ради.

Розглянувши питання порядку денного, депутати прийняли відповідні рішення.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради