Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Найбільше державне свято нашої країни – День Незалежності – Черкаський район відзначив урочисто

30 квітня 2014 року комісія 30 квітня 2014 року комісія

Найбільше державне свято нашої країни – День Незалежності – Черкаський район відзначив урочисто. Привітання, нагороди, концерт – усе відбувалося в актовому залі Черкаської районної ради.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 682/2014-РП

До присутніх з вітальним словом звернувся голова Черкаської районної ради Анатолій Анатолійович Яріш. Він привітав усіх з 23-річницею незалежності нашої держави. «Ми набуваємо досвіду державотворення у напруженій праці у нелегких кроках реформ, у різкій зміні суспільного і політичного життя. Наш з вами обов’язок – зберегти цю незалежність, збудувати міцну державу, примножити вивірені часом і випробуваннями традиції», – наголосив Анатолій Анатолійович. Голова районної ради подякував депутатам районної ради, сільським, селищному головам, керівникам підприємств, установ, організацій за участь у зборі та передачі матеріальної допомоги для бійців Української армії.

Почесні грамоти Черкаської районної ради та Черкаської районної державної адміністрації до Дня Незалежності України отримали: директор будинку культури с. Будище Олена Кисла, керівник ДП “Перемога Нова” Сергій Міщенко, директор ПП “ІнтертрансПартнер” Григорій Дзюба, радник голови Черкаської районної державної адміністрації Петро Коренюк, житель с. Геронимівка Ярослав Сегеда.

30 квітня 2014 року комісія 30 квітня 2014 року комісія

Також присутні хвилиною мовчання засвідчили шану тим, хто у різні часи історії поклав своє життя за волю і незалежність України, становлення української державності.

Після офіційної частини усім учасникам урочистого зібрання творчі працівники відділу культури та туризму райдержадміністрації підготували концертну програму.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради