Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО





19 липня актова зала районної ради була сповнена святковим настроєм: саме тут відбувся ІІ етап районного благодійного фестивалю народної творчості «На крилах надій»

30 квітня 2014 року комісія 30 квітня 2014 року комісія

19 липня актова зала районної ради була сповнена святковим настроєм: саме тут відбувся ІІ етап районного благодійного фестивалю народної творчості «На крилах надій» для людей з обмеженими фізичними можливостями. Фестиваль зібрав своїх друзів та шанувальників народної творчості, поетичного слова, музики й танцю. Організатори фестивалю – Черкаська районна адміністрація та Черкаська районна рада.

Цьогорічний фестиваль відбувається у складний для України час, коли на теренах нашої Батьківщини відбуваються бойові дії, а українські вояки віддають життя за соборність та цілісність України.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 682/2014-РП

З вітальним словом до учасників та гостей фестивалю звернувся голова районної ради Анатолій Анатолійович Яріш, який у своєму виступі наголосив: «У непростий час ми зібралися, щоб віддати данину українській національній культурі. І ви – учасники фестивалю – є прикладом стійкості, мужності, великої душі, багатства розуму і серця». Голова Черкаської обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів “Союз організацій інвалідів України” Лідія Федорівна Чаплюк, привітавши усіх тих, хто прийшов на захід, сказала: «Ми зібралися в цей прекрасний день, щоб підбити підсумок усієї тієї роботи, яку зробили за рік. Сьогодні починається підготовка до наступного фестивалю, який, переконана, відбудеться під мирним небом».

Всі учасники фестивалю – люди з обмеженими можливостями здоров’я. Однак, це не заважає їм повною мірою розкривати таланти, якими їх нагородила природа. Учасники фестивалю довели, що добре вміють літати на власних крилах натхнення. І щирі аплодисменти та сльози в очах розчулених глядачів стали для них найкращою нагородою.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 682/2014-РП

Будемо сподіватись, що і наступного року фестиваль збере широке коло учасників, адже в умовах сьогодення такі творчі проекти є стимулом для громадських організацій інвалідів, до їхнього об’єднання навколо своїх проблем і спільного їх вирішення засобами мистецтва.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради