Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Попрощатися із героєм АТО 7 серпня прийшли усі жителі села Первомайське Черкаського району

Шановні ветерани!

Попрощатися із героєм АТО 7 серпня прийшли усі жителі села Первомайське Черкаського району, де він народився. Капітан Андрій Плохой загинув 3 серпня, коли його танк наїхав на фугас у селі Красний Яр Луганської області.

На похорон, підтримати рідних і близьких Андрія, прийшли односельчани і сослуживці із Першого танкового батальйону першої танкової бригади, яка дислокується на Чернігівщині. Також проводити героя-захисника в останню путь прийшов голова районної ради Анатолій Яріш та депутати районної ради.

Зі словами співчуття рідним від імені обласної ради на мітингу-реквіємі виступила перший заступник голови Наталя Кравцова. Вона наголосила, що Андрій Плохой загинув під час виконання священного обов’язку – Захисту Рідної Батьківщини. Тому пам'ять про нього завжди житиме у серцях черкащан.

Наталя Кравцова вручила рідним Андрія Почесну вiдзнаку «За заслуги перед Черкащиною», а також, спiльно з заступником керівника апарату Черкаської облдержадміністрації Юрієм Сушком – Почесну грамоту облдержадмiнiстрацiї та обласної ради.

Загиблому Андрію Плохому був 31 рік. Без батька залишилася шестирічна донька.