Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Депутати затвердили районну програму територіальної оборони

30 квітня 2014 року комісія 30 квітня 2014 року комісія

21 липня під головуванням голови Черкаської районної ради Анатолія Яріша відбулася позачергова сесія районної ради, на якій депутати районної ради затвердити Програму “Територіальна оборона” на 2014 рік.

Шановні ветерани!

Начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами цивільного захисту населення, режимно-секретної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Ігор Троценко повідомив, що прийняття цієї програми направлене, насамперед, на захист суверенітету й територіальної цілісності України. Через недостатнє наповнення та дефіцит держбюджету виникає потреба у здійсненні додаткового фінансування створених підрозділів із районного, сільських і селищного бюджетів та інших джерел, не заборонених законодавством. Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання програми – 1 мільйон гривень, із них: районний бюджет – 180 тис.грн., бюджети територіальних громад – 650 тис.грн., кошти інших джерел – 170 тис.грн.

На засідання прибув заступник військового комісара Анатолій Тимошенко, який доповів, що на виконання рішення Президента Генштабом розроблено спеціальний механізм, згідно з яким в кожному адміністративному районі (в т.ч. у Черкаському) може бути створено до 5 загонів оборони кількістю 258 осіб. Нині попередньо прийнято рішення створити на базі нашого району три таких загони, які будуть озброєні Міністерством оборони, а за рахунок місцевих ресурсів ці загони мають забезпечуватися всім іншим.