Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Їм підкорювалися всі стежини

30 квітня 2014 року комісія 30 квітня 2014 року комісія

З 03 по 06 липня в с. Яснозір′я проходили ХХVІ відкриті всеукраїнські юнацькі змагання зі спортивного орієнтування «Тур дружби «Славутич»на призи газети захисту інтересів селян України «Сільські вісті», пам′яті Віталія Грибка. Відмітити 26 сезон улюбленого виду спорту приїхали спортсмени з Херсона, Цюрупинська, Одеси, Южноукраїнська, Дніпропетровська, Луганська, Полтави, Кіровограда, Києва, Золотоноші, Черкас, Сміли, Вінниці, Луцька. Взяли участь у змаганнях і орієнтувальники сіл Сагунівки та Яснозір′я. На старти вийшли 265 учасників віком від 8 до 70 років 19 команд.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 682/2014-РП

Приємно відзначити, що Тур Дружби „Славутич” зробив свої перші кроки саме в Яснозір”ї серед тиші та мальовничої природи, завдяки підтримці мудрого керівника господарства Михайла Йосиповича Пономаря. Тому цього року змагання були особливими, так як перший день присвячувався його пам′яті.

20 років традиції змагань підтримує колектив газети захисту інтересів селян України „Сільські вісті”.

На урочистому відкритті змагань були присутніми голова районної ради Анатолій Яріш, голова райдержадміністрації Костянтин Омаргалієв, начальник відділу у справах сім′ї, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Урста, голова обласної ради ВДФСТ «Колос» Володимир Христенков, депутати районної ради Володимир Доманський, Владислав Мончанов, Олександр Крижанівський, директор районної ДЮСШ «Мрія» Анатолій Жила, син Михайла Йосиповича Пономаря – Михайло Пономар.

За чотири дні змагань спортсмени вибороли 81 нагороду. У загальнокомандному заліку І місце у команди КДЮСШ м. Пуща-Водиця Київської області, ІІ – у Черкаських орієнтувальників, ІІІ - у команди Сагунівки, ІУ - у Яснозірських спортсменів і V - за спортсменами Цюрупинська. Переможці та призери нагороджені кубками, медалями, подарунками.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 682/2014-РП

Організатори та учасники змагань щиро дякують за допомогу у їх проведенні колективу газети «Сільські вісті», директору Яснозірської філії СТОВ ім.. Шевченка Сергію Якименку, ФОП Володимиру Доманському, лісничому Яснозірського лісництва Корсунь-Шевченківського лісгоспу Леоніду Борулю, директору СКП «Райліс» Віталію Курінному, сільському голові Лідії Поповиченко, директору Яснозірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. Зої Шаповал.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради