Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

12 червня під головуванням голови Черкаської районної ради Анатолія Яріша відбулася сесія районної ради

30 квітня 2014 року комісія 30 квітня 2014 року комісія

12 червня під головуванням голови Черкаської районної ради Анатолія Яріша відбулася сесія районної ради. У її роботі взяли участь голова райдержадміністрації Костянтин Омаргалієв, депутат обласної ради Василь Крот, виконуючий обов’язки прокурора Черкаського району, керівники підприємств, установ й організацій району.

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного, у відведений час окремі депутати оголосили свої заяви. Відразу після їхніх виступів було затверджено порядок денний, за яким і розпочали працювати депутати.

У ході засідання депутати обговорили та затвердили Програму підтримки сім`ї та молоді Черкаського району на 2014-2017 роки та Програму з виконання Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини у Черкаському районі на 2014-2016 роки, а також внесли доповнення до районної програми «Турбота» на 2014-2020 роки.

30 квітня 2014 року комісія 30 квітня 2014 року комісія

На сесії народні обранці затвердили план роботи районної ради на друге півріччя 2014 року.

Було розглянуто питання про внесення змін до рішення районної ради від 31.01.2014 № 33-2/VІ «Про районний бюджет на 2014 рік», про що поінформував начальник фінансового управління райдержадміністрації, депутат районної ради Сергій Степанюк.

Депутати заслухали хід виконання «Програми боротьби зі злочинністю та забезпечення охорони громадського порядку на території Черкаського району на 2011-2015 роки».

30 квітня 2014 року комісія 30 квітня 2014 року комісія

Затвердили депутати і звіт постійної комісії районної ради з питань охорони здоров'я, матері і дитинства, який представила її голова, депутат районної ради Буднікова Ольга Володимирівна.

Значну частину порядку денного сесії районної ради займали питання управління майном районної комунальної власності. Так, було надано дозвіл редакції районної громадсько-політичної газети «Сільські обрії» на продаж автомобіля; затверджено акти прийому-передачі майна районної комунальної власності; викладено у новій редакції додаток до рішення районної ради від 25.12.2008 № 35-7/V «Про затвердження уточненого переліку об’єктів районної комунальної власності та уповноважених органів».

 

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради