Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Депутати працювали в постійних комісіях

Шановні ветерани!

4 червня відбулось засідання постійної комісії з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування. На комісії розглянуто питання: про план роботи на друге півріччя 2014 року; про хід виконання «Програми боротьби зі злочинністю та забезпечення охорони громадського порядку на території Черкаського району на 2011-2015 роки»; про проведення звітів депутатів Черкаської районної ради VI скликання перед виборцями. На засіданні постійної комісій районної ради депутати також розглянули план роботи районної ради на ІІ півріччя 2014 року. Після обговорення питання члени комісії мали змогу висловити свої пропозиції до плану роботи районної ради на ІІ півріччя 2014 року.

5 червня відбулось засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин. На комісії розглянуто питання: про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки ТОВ «Комбінат – Черкаси»; про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки ПАТ «Київстар».

Шановні ветерани!

В роботі постійних комісій взяв участь голова Черкаської районної ради Анатолій Анатолійович Яріш.

Окрім того, під час засідань комісії розглянули й галузеві та інші питання.

Загалом, питання були підтримані депутатами та рекомендовані до розгляду на сесії районної ради, що відбудеться 12 червня 2014року.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради