Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У Хуторах знову протестують

Сьогодні депутати Черкаської районної ради зібралися на позачергову 35 сесію Сьогодні депутати Черкаської районної ради зібралися на позачергову 35 сесію

Працівники птахофабрики «Перше травня», що в Хуторах, уже не перший рік страждають від несвоєчасної виплати заробітної плати. Учора вони вкотре зібралися під стінами адміністративної будівлі, щоб висловити свій протест. Третину зарплати за березень їм видали лише три дні тому, розповідають працівники підприємства. При цьому ніяких доплат, премій, виплат за роботу в святкові дні вони не отримують взагалі. Згадують, що при попередньому керівникові платили теж небагато, але вони хоча б знали, що двічі на місяць без проблем отримають чесно зароблені гроші.

До своїх підлеглих директор так і не вийшла, а наших кореспондентів відмовилася впускати, демонстративно зачинивши двері.

Сьогодні депутати Черкаської районної ради зібралися на позачергову 35 сесію

Поспілкувавшись із керівництвом птахофабрики, заступник голови районної ради Володимир Орел , начальник фінансового управління райдержадміністрації, депутат районної ради Сергій Степанюк і член Народної ради Петро Коренюк зазначили, що керівництво пообіцяло вже до кінця дня повністю виплатити заробітну плату за березень і приступити до перерахунку за квітень. Райдержадміністрація і районна рада вирішили звернутися до голови облдержадміністрації, головного податківця району та в інспекцію праці з метою проведення ними на підприємстві спільної перевірки. Крім того, працівники підприємства написали листа до прокурора області.

Працівникам же пояснили, що їм потрібно організуватися й налагодити роботу профспілкового комітету, який, на жаль, наразі не відстоює їхні інтереси і права.

Оксана ШВЕД