Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

25 квітня 2014 року відбулася тридцять восьма сесія Черкаської районної ради, яку провів голова Анатолій Яріш

25 квітня 2014 року відбулася тридцять восьма сесія Черкаської районної ради, яку провів голова Анатолій Яріш

25 квітня 2014 року відбулася тридцять восьма сесія Черкаської районної ради, яку провів голова Анатолій Яріш. У пленарному засіданні взяли участь голова Черкаської районної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв, перший заступник голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, представники установ та підприємств району, очільники сільських, селищної громад.

За пропозицією депутатів про роботу управління Держземагентства у Черкаському районі поінформував виконуючий обов`язки начальника управління Держземагентства у Черкаському районі Джіоєв Алан.

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного, у відведений час окремі депутати оголосили свої заяви. Такою можливістю, зокрема, скористався Євген Геращенко, голова фракції ВО «Батьківщина», який зазначив про виключення з фракції районної ради ВО «Батьківщина» депутата районної ради Катерину Онопрієнко. Відразу після їхніх виступів було затверджено порядок денний, за яким і розпочали працювати депутати.

На сесії було розглянуто питання про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік, про що поінформував начальник фінансового управління райдержадміністрації, депутат районної ради Сергій Степанюк.

У ході засідання депутати обговорили та затвердили: питання «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок під запроектовані польові шляхи СТОВ «Ломовате» ; передачу автомобілів; хід виконання п.2 рішення районної ради від 05.03.2013 № 23-31/VI «Про передачу майна районної комунальної власності».

Також депутати заслухали хід виконання окремих районних програм.

Значну частину порядку денного сесії районної ради займали питання управління майном районної комунальної власності.

Вищезазначені проекти рішень були опрацьовані у відповідних постійних комісіях та узгоджені президією районної ради.

Розглянувши питання порядку денного, депутати прийняли відповідні рішення.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради