Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

12 квітня 2014 року в м. Канів проведено зональні змагання другого етапу обласної Спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад

19 – 26  березня 2014 року депутати районної ради працювали у постійних комісіях над питаннями порядку денного 14 19 – 26  березня 2014 року депутати районної ради працювали у постійних комісіях над питаннями порядку денного

В черговий раз з метою популяризації здорового способу життя та розвитку фізичної культури і спорту серед широких мас населення 12 квітня 2014 року в м. Канів проведено зональні змагання другого етапу обласної Спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад. Участь у змаганнях взяли депутати Черкаського, Канівського районів та Канівської міської ради.

19 – 26  березня 2014 року депутати районної ради працювали у постійних комісіях над питаннями порядку денного

Команда Черкаського району взяла участь у всіх видах спорту, передбачених Положенням про проведення Спартакіади, а це: міні-футбол, волейбол, теніс настільний, шахи, шашки.

Господарі проведення Спартакіади, канівчани, гостинно зустріли своїх колег - депутатів з Черкаського та Канівського районів, привітали учасників з початком змагань та побажали успіхів у спортивних іграх.

В результаті проведення Спартакіади, команда Черкаського району гідно виступила та отримала досить високі результати.

В запеклій та безкомпромісній боротьбі команда з Черкаського району з міні-футболу зайняла перше місце, обігравши своїх опонентів з Канівського району з рахунком 6:0 та з Канівської міської ради з рахунком 3:1.

Секретар Свидівоцької сільської ради Остріцька Лариса Олександрівна перемогла у своїх колег з Канівщини у змаганнях із шашок серед жінок і також здобула перше місце.

19 – 26  березня 2014 року депутати районної ради працювали у постійних комісіях над питаннями порядку денного

Микола Миколайович Ненада, депутат Руськополянської сільської ради, у змаганнях із шашок серед чоловіків зайняв 2 місце.

Волейбольна команда Черкаського району також у запеклій боротьбі здобула другу сходинку.

Підсумовуючи результати команди Черкаського району, слід відмітити, що відповідно до Положення про обласну Спартакіаду серед депутатів обласної, районних, сільських та селищних раду у третьому фінальному етапі змагань, який заплановано провести 17 травня 2014 року в м. Звенигородка, наш район буде представлено командою з міні-футболу та шашок (Остріцька Л.О.).