Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

18 березня голова обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко та голова обласної ради Валентина Коваленко зустрілися з представниками Народних рад районів

18 березня  голова обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко та голова обласної ради Валентина Коваленко зустрілися з представниками Народних рад районів

18 березня голова обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко та голова обласної ради Валентина Коваленко зустрілися з представниками Народних рад районів. На зустріч приїхали представники Черкаського, Чорнобаївського, Канівського та Шполянського району. З кожного району було представлено кандидата на голову районної адміністрації, яка пройшла народну люстрацію.

Голова Народної ради Олег Устименко запропонував кандидатуру Костянтина Омаргалієва який бачить Черкаський район без корупції, прозорість діяльності представників влади, а також залучення до роботи спеціалістів та фахівців своєї справи. Анатолій Яріш, голова Черкаської районної ради, додав, що завдяки майдану громада стала активніше брати участь у формуванні влади і створення Народної ради це позитивний момент до діалогу «громада – влада».

Представники Шполянської Народної ради представили кандидата Сергія Валентиновича Коваля, сільського голову села Товмач, за якого проголосували 24 члени Народної ради.

Чорнобаївці представили на посаду голови районної адміністрації Василя Юрченка, члена партії «УДАРу».

На закінчення зустрічі Юрій Ткаченко запропонував представникам Народних рад на районних віче розглянути його кандидатуру, як голову Черкаської ОДА. Також Юрій Олегович зазначав, що основними принципами його роботи буде професіоналізм, патріотизм, праведність.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради