Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради Анатолій Яріш взяв участь у сходах села Леськи

Сьогодні депутати Черкаської районної ради зібралися на позачергову 35 сесію Сьогодні депутати Черкаської районної ради зібралися на позачергову 35 сесію

Голова районної ради Анатолій Яріш та депутати районної ради Тетяна Бас, Олексій Собко взяли участь у сходах селян, що відбулися 15 березня в Будинку культури села Леськи.

Під час спілкування з місцевими мешканцями було обговорено ряд актуальних для громади питань, серед яких звіт сільського голови за 2013 рік, робота комунального підприємства «Сільський сервісний центр», санітарний стан на території села Леськи, перспективи діяльності ТОВ «Агро-Старт», стан медичного обслуговування сільської громадив та інші.

Сьогодні депутати Черкаської районної ради зібралися на позачергову 35 сесію

Першим перед односельцями виступив сільський голова Микола Бас. Він прозвітував про роботу сільської ради, виконкому, депутатського корпусу, використання бюджетних коштів, наповнення місцевого бюджету, а також про виконання сільських програм про соціально-економічний розвиток населеного пункту. Сільський голова охарактеризував роботу соціальної сфери села та поділився планами, що будуть реалізовуватись у поточному році й у перспективі.

Перед громадою виступили зі звітами й керівники місцевих установ.

Поспілкувались з жителями села й депутат районної ради Олексій Собко та орендарем земельних паїв ТОВ «Агро-Старт».

Під час зборів жителями територіальної громади порушувалось питання про виконання соціально-партнерських угод, ямковий ремонт доріг, якісне водозабезпечення тощо.

Сьогодні депутати Черкаської районної ради зібралися на позачергову 35 сесію

Присутній на сходах громадян голова районної ради ознайомив присутніх із здобутками району за останні дні. Зокрема, Анатолій Яріш поінформував сельчан про здобутки в прозорості роботи районної влади, відновлені інвестиційної привабливості району.

Голова районної ради відповів на ряд запитань, що задали жителі села та подякував громаді за активність і бажання змінити життя села на краще, а депутатському корпусу сільської ради побажав активніше брати участь в житті села.

За результатами розгляду усіх вищезазначених питань прийняті відповідні рішення, що ляжуть в основу роботи сільської влади.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради