Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Робота депутатів на двадцятій позачерговій сесії

Робота депутатів на двадцятій позачерговій сесії

Сьогодні відбулися засідання постійних комісій з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення законності, запобігання корупції та організації роботи районної ради (голова Олексій СОБКО), з питань транспорту, зв’язку, комунальної власності та державної регуляторної політики (голова Віталій ПЕТРОВ), на яких попередньо розглянуті питання, які вносяться на розгляд сесії.

 

Робота депутатів на двадцятій позачерговій сесії

Перед сесійним засіданням президія Черкаської районної ради, до якої входять голова та заступник голови районної ради, голова районної державної адміністрації, голови постійних комісій та голови фракцій, розглянули та рекомендували внести запропоновані питання на розгляд пленарного засідання ради.

 

Робота депутатів на двадцятій позачерговій сесії

Сесійне засідання відкрив та вів голова Черкаської районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО. В роботі сесії взяла участь голова Черкаської районної військової адміністрації Валерія БАНДУРКО. Депутати активно попрацювали, включили до переліку першого типу об'єкти, що підлягають передачі в оренду на аукціоні, затвердили план роботи районної ради на друге півріччя 2022 року та внесли зміни до складу президії районної ради. До складу президії тепер не входить представник фракції "ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"", оскільки п'ять із шести депутатів написали заяви про вихід із фракції.

 

Питання щодо звільнення від орендної плати вирішили доопрацювати, ще раз внести на розгляд профільної постійної комісії, а вже потім приймати зважене рішення. Тому в роботі сесії оголошено перерву. Дякуємо всім за роботу та принципову позицію.

Робота депутатів на двадцятій позачерговій сесії Робота депутатів на двадцятій позачерговій сесії