Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Позачергова вісімнадцята сесії Черкаської районної ради

Позачергова вісімнадцята сесії Черкаської районної ради Позачергова вісімнадцята сесії Черкаської районної ради

Відбулася вісімнадцята позачергова сесія Черкаської районної ради, яку відкрив та вів голова Черкаської районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО. В роботі сесії взяли участь голова Черкаської районної державної адміністрації Валерія БАНДУРКО, заступник та начальники управлінь районної державної адміністрації, командир військової частини А7324 Лєван МАМЕДОВ.

На початку сесії хвилиною мовчання вшанували тих, хто загинув у запеклих боях на Дебальцівському плацдармі та Героїв Небесної Сотні. Вони заплатили найвищу ціну за мир і спокій у країні - віддали своє життя.

Наша сила в нашій єдності!

Перед початком роботи сесії голова районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО зачитав звернення до жителів зважено оцінювати інформацію, не поширювати панічні настрої, чутки та не піддаватися на інформаційно-психологічні атаки. Закликав політичні сили до єдності та консолідації зусиль. Звернувся з пропозицією, хто має відповідний досвід і можливість, підтримати загони територіальної оборони.

Одним з найважливіших питань, які сьогодні розглядали було прийняття у новій редакції програми підтримки Черкаського батальйону територіальної оборони в/ч А7324 та виділення коштів з районного бюджету на її фінансування. Аналогічні програми прийняті та профінансовані територіальними громадами Черкаського району. Тісно пов'язане з першим питанням було питання делегування повноважень районній державній адміністрації щодо розроблення і внесення на розгляд ради проектів цільових місцевих програм підготовки територіальної оборони та підготовки населення до участі в русі національного спротиву.

Любов ЗДОРОВЕНКО, голова Черкаської районної територіальної виборчої комісії Черкаської області поінформувала про реєстрацію та визнання обраним, наступного за черговістю, депутата Черкаської районної ради Шевченка Андрія Володимировича від Радикальної партії Олега Ляшка, замість того, який достроково припинив повноваження.

Наша сила в нашій єдності!

Наступним був блок організаційних питань, пов'язаних з обранням депутатів, зокрема: включення до складу постійних комісій, затвердження графіка прийому виборців. Визначено орієнтовний строк проведення звітів депутатів районної ради перед виборцями протягом червня - липня 2022 року.

Ірина ГРИЦЕНКО, начальник юридичного управління та управління об'єктами комунальної власності виконавчого апарату районної ради нагадала депутатам про деклараційну кампанію, яка завершується 31 березня. Звернула увагу на нову форму декларації, вимоги та роз'яснення щодо її заповнення. Ще одним питанням, яке стосується виконання норм законодавства про запобігання корупції, було внесення змін до положення про помічника-консультанта депутата Черкаської районної ради щодо обмеження спільної роботи близьких осіб.

Наша сила в нашій єдності!

Затвердили проект землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіальної одиниці села Вербівка та селища Калинівка Кам’янської міської ради Черкаського району Черкаської області.

Розглянули питання управління майном комунальної власності, зокрема доповнили перелік першого типу об’єктів оренди комунальної власності з метою передачі в оренду через аукціон, погодили реструктуризацію заборгованості КПТМ Черкаського району тощо.

Дякуємо депутатам за злагоджену роботу.

Голова Черкаської районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО