Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Наша сила в нашій єдності!

Наша сила в нашій єдності! Наша сила в нашій єдності!

На підтримку Указу Президента України "Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства" голова Черкаської районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО, голова Черкаської районної державної адміністрації Валерія БАНДУРКО разом з колективами та військовослужбовцями батальйону територіальної оборони 16 лютого 2022 року взяли участь в урочистостях з нагоди Дня єднання.

Наша сила в нашій єдності!

Підняття Державного Прапору України та спільне виконання Державного Гімну України надало кожному учаснику неймовірного відчуття єдності, гордості, що ми УКРАЇНЦІ, вдячності військовим, які оберігають мирне життя та впевненості у подоланні всіх викликів.

Наше єднання – найкраща зброя для боротьби з неспокоєм, хвилюванням та погрозами, які є важливою складовою гібридної війни, і які ворог намагається посіяти серед людей.

З метою підтримки батальйону територіальної оборони та вирішення інших важливих питань, депутати Черкаської районної ради 18 лютого зберуться на позачергове пленарне засідання.

Закликаємо всіх громадян бути готовими реагувати на виклики, одночасно зважено оцінювати публікації в інформаційному просторі, відшукуючи раціональні зерна, відсіваючи нагнітання ворога.

Наша сила в нашій єдності!

Голова Черкаської районної ради                                          Олександр ВАСИЛЕНКО