Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

6 березня в залі засідань районної ради відбувся літературно-мистецький захід, присвячений 200-річчю від дня народження славетного Тараса Григоровича Шевченка

6 березня в залі засідань районної ради відбувся літературно-мистецький захід, присвячений 200-річчю від дня народження славетного Тараса Григоровича Шевченка.

6 березня в залі засідань районної ради відбувся літературно-мистецький захід, присвячений 200-річчю від дня народження славетного Тараса Григоровича Шевченка.

Відкриваючи мистецьке свято, ведуча зауважила, що Тарас Шевченко як явище велике і вічне – невичерпне і нескінченне. Адже волею історії він ототожнюється з Україною і разом з буттям рідної держави продовжується нею, вбираючи в себе нові дні й новий досвід народу, відгукуючись на нові болі та думи.

У святі взяв участь голова районної ради Анатолій Яріш.

Директор районного організаційно-методичного центру бібліотечної та краєзнавчої роботи Валентина Канюка зацікавила учасників дійства презентацією буктрейлеру «Художник з душею поета» та зазначила, що розміщений ролик зібрав понад 16 тис. переглядів у мережі YouTube. По завершенню буктрейлеру прозвучала пісня на слова Т.Г.Шевченка «Тополя», яку заспівала Сніжана Горбач із села Дубіївка.

На завершення урочистого заходу Іван Демченко виконав пісню з репертуару Василя Зінкевича «Шлях до Тараса», а під позивні знаменитого «Реве та стогне Дніпр широкий» увесь зал піднявся аби вшанувати найуславленішого з представників українського народу і української духовності – Тараса Григоровича Шевченка.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради