Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Депутати районної ради провели 14 позачергову сесію

Депутати районної ради провели 14 позачергову сесію

Для можливості розпочати опалювальний сезон та вирішення питань, які стосуються комунальної власності, голова районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО провів чотирнадцяту позачергову сесію Черкаської районної ради. У роботі пленарного засідання взяли участь голова Черкаської районної державної адміністрації Валерія БАНДУРКО, перший заступник голови Черкаської районної державної адміністрації, депутат районної ради Роман ХОМЕНКО, виконавчий апарат районної ради, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації.

Перед початком роботи сесії проведено засідання постійної комісії районної ради з питань транспорту, зв’язку, комунальної власності та державної регуляторної політики, де обговорено та рекомендовано розглянути на сесії питання порядку денного.

Президія районної ради також обговорила та одноголосно рекомендувала внести на розгляд чотирнадцятої позачергової сесії запропоновані до порядку денного питання.

До порядку денного сесії було внесено два питання, а саме: про передачу майна та про надання згоди на вчинення значного господарського зобов’язання.

Депутати районної ради провели 14 позачергову сесію

Начальник відділу юридичного забезпечення та управління майном спільної власності виконавчого апарату районної ради Ірина ГРИЦЕНКО, яка доповідала зазначені питання, відмітила, що вартість природного газу для котельні в разі укладання відповідного договору Господарським управлінням експлуатації приміщень районної ради буде коштувати близько 38 гривень за 1 м³, а якщо котельня буде передана комунальному підприємству теплових мереж Черкаського району, то вартість природного газу у відповідному договорі буде складати близько 18 гривень за 1 м³.

Депутати районної ради провели 14 позачергову сесію Депутати районної ради провели 14 позачергову сесію

Враховуючи зазначене, депутати районної ради одноголосно підтримали запропоновані проекти рішень.

Депутати районної ради провели 14 позачергову сесію Депутати районної ради провели 14 позачергову сесію

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради