Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО взяв участь у заходах з нагоди 60-ти річного ювілею з заснування Відокремленого структурного підрозділу "Черкаські районні енергетичні мережі" ПАТ "Черкасиобленерго"

Голова районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО взяв участь у заходах з нагоди 60-ти річного ювілею з заснування Відокремленого структурного підрозділу

Саме 1 жовтня 1961 року було засновано Черкаський район електричних мереж. Голова Черкаської районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО спільно з головою Черкаської райдержадміністрації Валерією БАНДУРКО завітали на ювілей до працівників Відокремленого структурного підрозділу "Черкаські районні енергетичні мережі" ПАТ "Черкасиобленерго".

На початку заснування до РЕМ входили дві дільниці – Тубільцівська та Худоліївська. На балансі РЕМ перебували 330 кілометрів ліній електропередачі та 65 підстанцій, із них три – районних. Уже через 15 років створення у підрозділі працювали 93 особи, було 4 дільниці: Черкаська, Мошнівська, Білозірська і Худяківська, а також дві групи: централізованого ремонту трансформаторних підстанцій і оперативно-диспетчерська. У 1961 році відпуск електроенергії становив 59,9 млн. кВт.

Із червня 2019 року структурний підрозділ очолює Юрій БАТУРІН. До організаційної структури РЕМ входять 4 енергодільниці (Мошнівська, Черкаська, Худяківська, Білозірська), оперативно-диспетчерська служба, бригада централізованого ремонту трансформаторних підстанцій, комерційна служба, виробничо-технічна група, бухгалтерія, дільниця механізації і транспорту та господарська група. РЕМ надає послугу з розподілу електроенергії Черкаського району, на території якого розміщено 596 трансформаторних підстанцій. Загалом обслуговує 38396 побутових та 852 непобутових споживача.

Очільники району привітали керівництво та працівників Черкаського РЕМ з 60-ою річницею з Дня заснування та відмітили, що сьогодні неможливо уявити собі життя громадян або розвиток будь-якої галузі без електричної енергії, яку працівники Черкаського РЕМ своєю наполегливою працею доносять до кожної оселі, кожного підприємства.

Голова районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО взяв участь у заходах з нагоди 60-ти річного ювілею з заснування Відокремленого структурного підрозділу

Висловили вдячність та повагу енергетикам за те, що присвятили цій сфері діяльності власне життя, кому тисячі сімей нашого району завдячують теплом і світлом у своїх домівках. Високо цінуємо великі зусилля, мужність та вміння, яких вимагає нелегка праця.

Від щирого серця побажали всім працівникам Відокремленого структурного підрозділу "Черкаські районні енергетичні мережі" ПАТ "Черкасиобленерго" безаварійної роботи, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, добра, успіхів та благополуччя!

Голова районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО взяв участь у заходах з нагоди 60-ти річного ювілею з заснування Відокремленого структурного підрозділу

В ході урочистостей були вручені Почесні Грамоти Черкаської районної ради та Черкаської районної державної адміністрації.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради