Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова ради Олександр ВАСИЛЕНКО взяв участь у роботі колегії Черкаської райдержадміністрації

Голова ради Олександр ВАСИЛЕНКО взяв участь у роботі колегії Черкаської райдержадміністрації

Сьогодні проведено засідання колегії Черкаської райдержадміністрації, в роботі якої взяли участь голова Черкаської районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО, члени колегії Черкаської райдержадміністрації, міські, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації.

Розпочинаючи роботу колегії, голова Черкаської райдержадміністрації Валерія БАНДУРКО наголосила на тому, що на сьогодні є ряд поточних проблем, які необхідно опрацювати та спільними зусиллями відшукати шляхи їх вирішення.

До порядку денного було включено ряд питань, зокрема: про роботу виконавчого комітету Степанківської сільської ради щодо виконання повноважень, делегованих державою; про стан виплати заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності та про роботу структурних підрозділів райдержадміністрації, виконкомів сільських рад щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення.

Голова ради Олександр ВАСИЛЕНКО взяв участь у роботі колегії Черкаської райдержадміністрації Голова ради Олександр ВАСИЛЕНКО взяв участь у роботі колегії Черкаської райдержадміністрації

В результаті розгляду зазначених питань членами колегії Черкаської райдержадміністрації були прийняті відповідні протокольні рішення.

Під час запитань, пропозицій очільники громад висловили свою стурбованість щодо питання цінової політики на природний газ.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради